Ślimak - spełnienie marzeń.

Przy okazji tej fryzury po raz pierwszy miałam okazję być uściskana za zrobienie fryzury. Taki warkoczowy ślimak był bowiem odwiecznym, wiekuistym i jedynym marzeniem Marty, która przez długie lata próbowała swój cel osiągnąć, prosząc o to rozmaite osoby, aż w końcu trafiłam się ja! Ach, cóż to była za radość, ileż zapewnień, że teraz to tylko spanie twarzą do poduszki wchodzi w grę i włosy nigdy już nigdy nie zostaną rozpuszczone. Że do dzikich okrzyków radości przyzwyczajona nie jestem, to tak tylko uśmiechałam się pod nosem i zabrałam za kręcenie loków kolejnym dziewczynom, ale satysfakcję dużą miałam.
Ach, a te kręcone loki podobno przyniosły wymierny skutek w postaci ciekawych znajomości, więc pozostaje mi tylko usiąść z nóżką na nóżkę, pogłaskać lokówkę z zadowoleniem i pokiwać ze zrozumieniem głową, ileż to włosy dają radości.
12 komentarzy:

 1. Oczopląsu bym dostała zanim bym takiego ślimaka ukręciła:) Super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Imponujący :) A jak długie włosy miała szczęśliwa właścicielka (tak pytam z ciekawości, czy na moich by wyszedł)?

  OdpowiedzUsuń
 3. prześliczne ja sobie sama nigdy nie ukręcę takiego zawijasa to chyba trochę za trudne żeby samemu sobie zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się nauczyłam robić różę z warkocza dobieranego po spirali, ale brakuje jej jeszcze wdzięku jaki jest w Twoich fryzurach, muszę trochę nad nią popracować. Pewnie ją będę przerabiać w kierunku tej fryzury =)
  Pozbawiłaś biedną dziewczynę marzeń i celu w życiu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Imponujące! Nigdy sie takich splotów nie dorobię :(

  OdpowiedzUsuń
 6. wspaniały ślimak! uwielbiam warkocze :))

  OdpowiedzUsuń
 7. jesteś świetna w uczesaniach :)
  oglądam zdjęcia różnych upięć i marzę, żeby umieć coś takiego sobie zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow, jestem pod wielkim wrazeniem! Sama chyba tez skakalabym pod sufit gdyby ktos mi zrobil taka fryzure :) dolaczam sie do pytania: jak dlugie wlosy ma Marta?

  OdpowiedzUsuń
 9. czy jest jakaś opcja żeby pani mi powiedziała jak sie to robi bo moja córka bardzo chce tą fryzure :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się spostrzeżeniami i równocześnie uprzejmie proszę: nie spamuj. Komentarze z linkami auto- lub cośpromocyjnym zostaną usunięte.

back to top