Jak zawiązać turban

Krótka instrukcja, którą chcę Wam dziś przedstawić jest idealna w zasadzie na każdą porę roku. Pierwsze skojarzenie to oczywiście lato i turban jako doskonała ochrona włosów przed słońcem. Nie każda z nas lubi kapelusze (choć ja uwielbiam), ale też nie zawsze kapelusz jest praktyczny np. podczas szaleństw w wodzie, gdy i tak czy siak nie chcemy zamoczyć włosów. Turban może być też doskonałym wyjściem na przykrycie naolejowanych włosów (pamiętam wątek na wizażu, w którym część dziewcząt pisało, iż mają problem z chodzeniem w takich "tłustych" włosach przy partnerze - to wyjście dla nich). Jest w końcu po prostu świetnym dodatkiem do stylizacji. Mam nadzieję, że instrukcja jest czytelna i wszystko jest jasne. Zawiązanie turbana to naprawdę prosta sprawa. Powodzenia!
6 komentarzy:

  1. Świetnie wygląda i taki banalny w wykonaniu :) zaraz idę sobie zawiązać taki sam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale super ! W weekend jadę na mini wakacje więc wypróbuję koniecznie! Myślę , że super będzie wyglądał z sukienką maxi :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się spostrzeżeniami i równocześnie uprzejmie proszę: nie spamuj. Komentarze z linkami auto- lub cośpromocyjnym zostaną usunięte.

back to top