Zwinięte czy rozwinięte?


Na pewno i Wam nie raz zdarzyło się bawić włosami np. podczas oglądania telewizji czy rozmowy z kimś. I wyczarowanie cudownej fryzury, w zasadzie bez wysiłku. Właśnie w ten sposób, zupełnie od niechcenia zrobiłam pewnego wieczoru bardzo ładną fryzurę z zawijańców, którą można nosić w różnych wariantach. Niestety, gdy chciałam uczesanie powtórzyć fryzura zupełnie mi nie wyszła. Tzn wyszła, ale nie mogłam jej dopracować i cały czas coś nie grało. Z pozoru wygląda zupełnie ładnie: 


Kiedy jednak lekko odwrócę głowę wyraźnie widać wsuwki. Wszędzie wsuwki. Nie mogłam podpiąć włosów tak, by nie był ich widać, a włosy się trzymały. Kiedy tylko próbowałam inaczej, zaraz któreś pasmo się rozwalało.


 No niestety, bywa i tak, więc w końcu się poddałam. Jakiś czas pochodziłam w takiej fryzurze, ale w końcu rozpuściłam włosy, a że uczesanie robiłam na lekko wilgotne włosy to zdążyły powstać takie fale.  W zasadzie jest to wygląd, o jaki mi chodziło, gdy eksperymentowałam ze spreyem z solą morską. Właśnie taki plażowy nieład. Idealny na lekkie przedłużenie lata i wakacyjnych wojaży. Z pewnością jednak będę próbować czesać się w tego rodzaju upięcie, bo jest dla mnie przepiękne. Widać nie najgorszą kondycję włosów (zdjęcie bez lampy) i to, że są miękkie, fryzura jest jakaś taka przytulna, kobieca, romantyczna. Mam nadzieję, że następnym razem się uda. A Wam która opcja uczesania się bardziej podoba? 


6 komentarzy:

 1. obie fryzury wyglądają świetnie :) Myślę że gdybyś dorwała gdzieś inny kolor wsuwek to byłoby ok:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jasne wsuwki- np. beżowe byłyby idealne, bo nawet jakby było je widać to by się tak nie rzucały w oczy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko raz udał mi się kupić beżowe wsuwki. Gładkie bez ciapek żadnych. I nie złote. Tylko takie po prostu w kolorze blond. Oczywiście bardzo szybko je pogubiłam, ale macie rację, że trochę by to pomogło. Niemniej akurat w tym wypadku i tak bardzo wyidoczne by było, ap rzynajmniej ja bym wiedziała,żę je widać, a to mi jakoś nie pasowało do tej fryzury.

   Usuń
 3. rozpuszczone ładniejsze ;) masz sliczne oczka ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. a może kup po prostu białe wsuwki? będą dużo mniej widoczne, a fryzura rzeczywiście jest fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jejku jaka śliczna fryzurka z tymi zawijasami:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się spostrzeżeniami i równocześnie uprzejmie proszę: nie spamuj. Komentarze z linkami auto- lub cośpromocyjnym zostaną usunięte.

back to top