A gdy ktoś mi się nawinie pod łapki...


Lubię czesać - och, co za niespodzianka. Nie tylko siebie, ale i inne dziewczęta, które napatoczą mi się pod łapki i zgodzą na to, bym pobawiła się ich włosami. Z chwilowego braku czasu nie mam jak pokazywać Wam kolejnych fryzur na mojej zacnej łepetynie, więc poniżej trzy sztuki zdjęć z telefonu. Loki i warkocze, czyli to, co lubię najbardziej.

Loki zrobione na grubą lokówkę. Moja kuzynka wyglądała jak laleczka. 


Te mordkę już znacie. Loki na opaskę. 


A tutaj znajoma, która ma dość długie włosy, ma podwójną koronę dookoła głowy. Niestety na z djęciach niewiele widać, ale wierzcie, że fryzura wyglądała efektownie. A miałyśmy tylko dwie wyżebrane wsuwki ;)


5 komentarzy:

 1. Jesteś podobna do Candice Accolii ;d

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzy mi się by kiedyś oddać się w Twoje łapki ;D Daj znać jakbyś była w Krakowie :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć :) Jakiś czas temu wspominałam u siebie na blogu o akcji Szlachetna Paczka.. Teraz juz mamy wybraną rodzine, któej dokładnie możemy pomóc! Wszystkie szczegóły i informacje oraz lista najpotrzebniejszych rzeczy znajduję się u mnie w najnowszej notce ;) http://making-myself-beauty.blogspot.com/2012/11/b-jak-bloger-i-bohater-wybralismy.html
  Zapraszam do przyłączenia się, a także o podzielenie się akcją u siebie na blogu, aby jak najwięcej osób mogło się o niej dowiedzieć i pomóć! ;))
  Bardzo przepraszam za spam.. ale po prostu bardzo mi zależy na tym aby rodzina otrzymała pomoc ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje mi się, że znam Twoją kuzynkę... Ma na imię Magda? Albo jest bardzo, bardzo podobna
  :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się spostrzeżeniami i równocześnie uprzejmie proszę: nie spamuj. Komentarze z linkami auto- lub cośpromocyjnym zostaną usunięte.

back to top