Upięcie różane

No cóż, Kamila została moją etatową modelką, z czego się bardzo cieszę, bo włosy ma piękne. Jestem więc zaszczycona, że mogę je macać, a ostatnio nawet obcinać. I czesać na Kamili wielkie wyjścia. 
Dzisiaj upięcie, które kształtem delikatnie przypomina różę - choć nie jest dosłownie w tym kierunku robione. Tego typu upięcia delikatnie przypominają mi też fryzury sprzed wieku - nic tylko włożyć białą bluzkę i długą spódnicę z wysokim stanem.7 komentarzy:

 1. bardzo ładne :) mi niestety nie wychodzą takie fryzury. Zawsze widać każdą wsuwkę chyba mam za cienkie włosy ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się bardzo taka fryzura, ja niestety jestem antytalenciem w tej dziedzinie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Z uwagą oglądam Twoje kolejne fryzury i zauważam jeden łączący je mankament. Są ładnie i z pomysłem upięte, ale zazwyczaj z profilu wyglądają "płasko", spłaszczając tym samym kształt tyłu głowy! Uwaga krytyczna, ale z chęci ujrzenia u Ciebie fryzur idealnych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogłabyś dodać instruktaż do tej fryzury? Bardzo podoba mi się ten typ koków, a mimo wielu prób nie udało mi się go odtworzyć

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo chciałabym tak umieć!

  OdpowiedzUsuń
 6. piękna ! :) jak długie włosy ma Kamila?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się spostrzeżeniami i równocześnie uprzejmie proszę: nie spamuj. Komentarze z linkami auto- lub cośpromocyjnym zostaną usunięte.

back to top