Klasyczny warkocz francuski z grzywki

Jak mawiają aztekowie warkoczy nigdy za wiele. Albo jak głosi stare chińskie powiedzenie lepsza grzywka w warkoczu, niż zwisająca przy twarzy. I nawet jeśli powyższe przysłowia są zmyślone, to moc grzywki zaplecionej w warkocz jest niepodważalna. To jeden z najprostszych i najbardziej uniwersalnych sposobów na okiełznanie włosów przy buzi. W tym poście przedstawiam tę chyba najbardziej klasyczną wersję czyli po prostu warkocz francuski upleciony z grzywki. W kolejnych wpisach postaram się pokazać więcej sposobów jak można poradzić sobie z grzywką podczas jej zapuszczania lub gdy po prostu mamy chęć na zupełnie odsłoniętą buzię. 

9 komentarzy:

 1. właśnie mam grzywkę ujarzmioną w warkocz bo:
  a) zapuszczam ją
  b) zasnęłam z wilgotnymi włosami, więc rano nie mogłam się odnaleźć w gąszczu włosów.

  Grzywka w warkocz nie raz ratowała moje życie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię tak upięcia. chociaż częściej robię zaplatańca, bo z warkoczem francuskim to różnie bywa. Potrzebuje więcej wprawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrób posta "JAK się robi..." :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziewczyny,instrukcję jak zaplesc warkocza z grzywki znajdziecie już na blogu. Tylko w tym wypadku plotłam warkocza francuskiego, a nie holenderskiego (do różnicy miedzy tymi dwoma odsyłam do Sieci :))

   Usuń
 4. Bardzo fajny pomysł na niesforną grzywkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię tak zaplatać grzywkę :)) /E

  OdpowiedzUsuń
 6. sliczny kolor włosów i super pomysł grzywke:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się spostrzeżeniami i równocześnie uprzejmie proszę: nie spamuj. Komentarze z linkami auto- lub cośpromocyjnym zostaną usunięte.

back to top