Wrkoczowe urozmaicenie rozpuszczonych włosów

Okrutna prawda jest taka, iż mimo tego, że umiem uczesać się w wiele fryzur, najczęściej chodzę we włosach rozpuszczonych. Jak i pewnie większość z Was (druga większość, jak sądzę, nosi się w gustownym kucyku). Nie zawsze chce mi się robić fale czy loki, żeby te rozpuszczeńce jakoś urozmaicić. Jest za to inne wyjście, by rozpuszczonym włosom dodać odrobinę oryginalności. 
Oczywiście warkocze. 
Ta fryzura jest cudowna z wielu względów. Po pierwsze - jest śliczna. Po drugie - idealnie nadaje się dla tych wszystkich romantyczek, które lubią twórczy nieład we włosach. Po trzecie - jest banalnie prosta. Jedyne, co musisz umieć, to zapleść warkoczyki. Bez dobierania, bez kombinowania. Po prostu warkoczyki. 


1. Najlepiej fryzura wygląda na mocno zbałaganionych włosach. Te na zdjęciu są po spaniu w warkoczu. Wydziel pasmo mniej więcej nad uchem. Staraj się wybrać włosy bliżej ucha, a nie góry głowy. Pamiętaj, by zostawić pasma z przodu, to właśnie one nadają tego lekko hipisowskiego wyglądu.

2. Zapleć warkoczyka i to samo zrób z drugiej strony. 
3. Złącz warkocze z tyły głowy. Zabezpiecz wsuwkami.


9 komentarzy:

 1. Urocza fryzurka :)
  Nie mam zdolności do robienia sobie fryzur, ale to może mi się uda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna fryzura, muszę spróbować :D
  P.S. Podoba mi się Twój kolor włosów, jest świetny *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi sie podoba :) też właśnie zazwyczaj chodzę w rozpuszczonych włosach albo związanych w kucyk, nuda, czasami też sobie urozmaicam takimi warkoczykami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja koleżanka takie wariacje z warkoczami ma zawsze na głowie, że codziennie ją komplementuje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześlicznie :) Zawsze twierdziłam, że włosy z grzywką są tylko do wiązania w kucyk lub do chodzenia w rozpuszczonych. Wspaniały miałaś pomysł z tą fryzurą :) swobodne pasemka przy twarzy to jest!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie :3
  Ty je przeplotłaś jeden nad drugim? :3
  Żeby się nie rozdzielały? Jak? (prócz wsuwek, którymi rozumiem spinamy końce)

  OdpowiedzUsuń
 7. uwielbiam takie fryzury, szczególnie z warkoczami :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna, na pewno wypróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety, chyba mam za długie włosy ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się spostrzeżeniami i równocześnie uprzejmie proszę: nie spamuj. Komentarze z linkami auto- lub cośpromocyjnym zostaną usunięte.

back to top