Bardzo codzienna fryzura


To jedno z tych uczesań, które nie ma w sobie nic nadzwyczajnego, a jednak urzeka. Nie wiem do końca czym. Swoją prostotą? Niewymuszoną elegancją? Uniwersalnością? Wymaga jednak jednej - och, jak ważnej - rzeczy: gładkich włosów. Cały urok tej fryzury tkwi właśnie we włosach, jest zatem doskonała dla tych, które odniosły już zwycięstwo w walce o piękne włosy. Mnie jeszcze trochę brakuje do pełni szczęścia, ale już teraz dwudniowe włosy wysuszone na szczotce prezentują się całkiem nieźle. 


Drugą tajemnicą tej fryzury jest lekki tapir. Tak, tak, wiem, że część z Was się teraz przeżegnała, ale nie oszukujmy się - czasami trzeba sobie pomóc różnymi zabiegami i, choć natura jest cudowna, nie znaczy to, że zawsze, ale to zawsze nasza korona głowy ma być płaska. Spójrzcie też na zdjęcia: tapir wcale nie musi być nie wiadomo jak postawionymi i zalakierowanymi włosami. Tapiruj lekko kolejne pasma i koniecznie delikatnie wygładź wierzch. Kiedy zakończysz czesanie delikatnie wsuń szpikulec grzebienia i podnieś włosy, które mogły opaść podczas wygładzania czy czesania.W końcu idealna dla mnie jest tutaj niewidoczna gumka. Przezroczysta recepturka jest cudownym rozwiązaniem do wielu fryzur. Ułatwia upinanie albo - tak jak tutaj delikatnie spina włosy i pozostaje prawie niewidoczna. 
13 komentarzy:

 1. ależ Ty masz piękne włosy! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. No, mnie nikt na ulicy o wlosy nie zaczepiał nigdy, tak jak Ciebie ;)

   Usuń
 3. Ładnie, naturalnie i wygodnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cały czas nie mogę wyjść z podziwu nad tą grzyweczką, super w niej wyglądasz <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo wygodne, ładne i praktyczne uczesanie, a jakże kobiece :) Powinno pasować każdej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zwłaszcza z grzywką taka fryzura super wygląda :) Podoba mi się, bardzo dziewczęca i łatwa do wykonania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Niesamowicie do Ciebie pasuje ta fryzurka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Grzywka u ciebie jest super;) naprawde wielka zmiana na plus:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się spostrzeżeniami i równocześnie uprzejmie proszę: nie spamuj. Komentarze z linkami auto- lub cośpromocyjnym zostaną usunięte.

back to top