Krótkie loki, pełne objętości

Nauczyłam się ostatnio nowej techniki kręcenia loków. W zasadzie nie ma w niej prawie nic odkrywczego - zbiera w sobie po prostu wszystko na raz, to co w kręceniu loków jest ważne. 
Dzięki zastosowaniu tych kilku sztuczek, uzyskać mogę efekt bardzo dużej objętości - zwłaszcza przy włosach o mojej długości, a przy włosach dłuższych ładne odbicie od nasady i wciąż konkretną objętość. Ech, aż żałuję, że dzisiaj akurat ciepło, bo takie loczyska wyglądałyby uroczo, wystając z ciepłej czapki. Coś czuję, że to będzie mój hit na zimę :)

Za tydzień, 25 października dostępna będę na czesanie w Warszawie. 


11 komentarzy:

 1. Już patrząc na miniaturę w bloggerze pomyślałam 'ale to będzie fajnie wyglądać z czapką' :P Jakiej średnicy lokówki używałaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 25 mm., ale można tez grubszej i też będzie ciekawy efekt :)

   Usuń
 2. Są urocze! W jaki sposób je stworzyłaś? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne loki , chciałbym mieć takie z natury :D

  OdpowiedzUsuń
 4. o rany! ale piękne, też takie chcę! prosimy o wpis! prosimy o wpis jak takie uroczyska uzyskać :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziewczyny, spróbujcie nawijać włosy przy samej skórze głowy, a po uwolnieniu loka zrobić taki jakby mini dred, żeby loki ostygły w tej pozycji. I dopiero jak ostygną roztrzepać palcami.

   Usuń
 5. Będzie instrukacja jak sobie zakręcić włosy w ten sposób? Ja idę kręcić swoje włosy - chyba po 5 letniej przerwie!

  OdpowiedzUsuń
 6. moje włosy pewnie zakręciłyby się tak naturalnie, ale są w tej chwili długie. ostatnio zastanawiałam się, czy by ich nie ściąć na długość, jaką Ty masz. spojrzałam na Twoją fryzurkę i tak mnie urzekła, że ponownie zastanawiam się nad cięciem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja bym chciała takie okulary! Skąd masz? :):):):)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chęć podzielenia się spostrzeżeniami i równocześnie uprzejmie proszę: nie spamuj. Komentarze z linkami auto- lub cośpromocyjnym zostaną usunięte.

back to top